recepty-smoothie.cz

pro Vaše zdraví

Smoothie malina grep banán

smoothie malina grep bananSložení smoothie
Maliny
Banán
Grep
Voda
Kostky ledu

Postup přípravy:
Z grepu oloupeme šlupku a nařežeme na menší kousky, banány oloupeme a nakrájíme na menší kousky, přidáme maliny ledové kostky dle potřeby. Vše společně vložíme do smoothie makeru, zalijeme obyčejnou vodou a rozmixujeme do hladka. Smoothie není potřeba sladit. V případě, že chcete dosladit, použijte med, nebo stévii..

Smoothie malina banán chia

smoothie malina banan mandlove mleko chia

Složení smoothie
Maliny
Banán
Mandlové mléko
Chia semínka
Voda
Kostky ledu

 

Postup přípravy:
Maliny opláchneme vodou a očistíme, banán oloupeme a nakrájíme na menší kousky, přídáme mandlové mléko, chia semínka a přidáme ledové kostky dle potřeby. Následně vše společně vložíme do smoothie makeru, zalijeme obyčejnou vodou a rozmixujeme do hladka ozdobíme a podáváme.

Smoothie malina a lesní plody

smoothie malina lesni plodySložení smoothie
Maliny
Lesní plody s rybízem
Kostky ledu

Postup přípravy:
Maliny omyjeme a vložíme do smoothie makeru, lesní plody s rybízem, které máme zmražené vkládáme do smoothie mixéru, přidáme tři 4 kostky ledu. Následně mixujeme cca 2 minuty v smoothie makeru. Příjemné smoothie pro osvěžení.

Malinové smoothie s banánem a mandlovým mlékem

maliny banan mandlove mleko chia seminkaSložení malinového smoothie:
Maliny, banán, mandlové mléko, chia semínka, voda, kostky ledu

Postup přípravy malinového smoothie nápoje:
Banán oloupeme a nakrájíme na menší kousky, přidáme ćerstvé maliny v našem případě ze Španělska, zalejeme mandlovým mlékem a přidáme ledové kostky dle potřeby. Vše společně vložíme do smoothie makeru a rozmixujeme cca 1 minutu do hladka a na hotové smoothie lehce přisypeme chia semínka. Tento smoothie mix jsme pojmenovali jako smoothie večerní relax

Malinové smoothie s ananasem a konopným semínkem

malina ananas jablkoSložení malinového smoothie:
Maliny, ananas, jablko, konopná semínka, voda, kostky ledu

Postup přípravy malinového smoothie nápoje:
Z ananasu nařízneme plátek ořežeme a nakrájíme na menší kousky, jablíčko oškrábeme a postupně přidáváme do smoothie mixéru, následně přísypeme jednu až dvě hrsti zamražených malin přidáme ledové kostky dle potřeby a přisypeme kávovou lžičku konopných semínek. Rozmixujeme do hladka a na hotové smoothie lehce přisypeme konopná semínka. 

Malinové smoothie s banánem jablíčkem a kešu oříšky

cashu orisky banan jabko malinaSložení malinového smoothie nápoje s kešu oříšky:
Maliny, banán, jablko, kešu oříšky, voda, kostky ledu

Postup přípravy malinového smoothie nápoje:
Banán oloupeme a nakrájíme na menší kousky, jablíčko oškrábeme, očistíme od jadérek a postupně přidáváme do smoothie mixéru, následně přísypeme jednu až dvě hrsti zamražených malin, přidáme ledové kostky dle potřeby a přisypeme hrst kešu oříšků. Rozmixujeme do hladka a podáváme. V letních dnech velmi osvěžující smoothie nápoj.

FB: http://goo.gl/Q3n4tI

Malinové smoothie

Složení
Čerstvé maliny
Vyzrálé banány
Kokosové mléko

Postup přípravy:
Maliny opláchneme a osušíme. Banány oloupeme a nakrájíme na menší kousky. Následně vše společně s kokosovým mlékem vložíme do smoothie makeru a rozmixujeme do hladka. Pokud máme banány dostatečně vyzrálé, není potřeba smoothie sladit. V případě, že chcete dosladit, použijte ideálně med, nebo stévii..